HAKKIMIZDA

Kupecim.com.tr, online satış web sitemiz ve sosyal medya platformlarındaki kanallarımız, 2020 yılının sonlarında kurulmuştur.  Kupecim.com.tr bir Sapphire Bijuteri markasıdır. Sapphire Bijuteri 2007 yılından bu yana takı, aksesuar ve bijuteri alanlarında hizmet vermektedir. İlk önce Bursa’nın Mudanya ilçesinde başlayan ticari yaşantımız şu an Bursa Acıbadem Hastanesi karşısı FSM Bulvarı üzeri  Plaza 224'te devam etmektedir.

 

14. Yıldır varlığımızı sürdürdüğümüz bu sektörde,  markalaşma, sürekliliği koruma ve memnuniyeti sağlama konularına her zaman özen gösterdik. Bu yüzden değerli müşterilerimiz takı konusunda bizlerle yıllardır temasta kalmayı sürdürdüler.

 

Dünyanın ticaret konusunda geldiği noktada dijital platformlar ve e-ticaret sistemlerinde de yer almak, markamızı sadece Bursa değil Türkiye genelinde kitlelere ulaştırmak adına önemliydi. E-ticaret sistemleri ve sosyal medya platformları artık satıcı-müşteri iletişiminde, ilişkisinde, ticarete sağladığı kolaylıklarda inkar edilemez noktalara geldi. Biz de bu doğrultuda Sapphire Bijuteri markası olarak kupecim.com.tr  online satış web sitemize ürünlerimizi yükleyerek, stok ve fiyatları sürekli güncel tutuyoruz. Bizi sosyal medya adreslerimizden ve sürekli güncel web sitemizden takip edebilirsiniz.

 
Çerez Kullanımı

Çerez politikamız ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıkla.