KARGO DETAYLARI

 

Teslimatlar Sadece Adrese mi Yapılıyor?

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Kimseye ulaşılamaması halinde ise en yakın kargo şubesinden kargonuzu almanız gerekmektedir.
 

Teslimat ve Fatura Adreslerimi Değiştirebilir miyim?

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Fatura adres bilgileri, faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.
 

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi Ne Yapmalıyım?

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre, fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturamız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Kargonuzdan fatura çıkmaz ise lütfen bize bilgi veriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.
 

Bulunduğumuz Yerde Kargo Şirketi Yok Siparişimi Nasıl Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ( Size ürününüzü getiren kargo şirketi ) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise kargo adresiniz “Mobil Bölge” olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Fakat bunun için kargo fiyatınıza ek ücret ödemeniz gerekebilir Lütfen MNG kargo şubesinden bilgi alınız.
 

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlayacağım ?

Öncelikle sistemde kayıtlı mail adresinize siparişinizin kargoya verilmesi ve kargo takip numarasını içeren bir mail gelecektir. Yada sitemizde hesabım bölümünden siparişlerime/kargo takibine girerek detaylıca inceleme yapabilirsiniz.
 
Çerez Kullanımı

Çerez politikamız ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıkla.